Hakkımızda

Tareks’te hasar ekspertizi, kıymet takdiri ve risk analizi alanlarında,kaliteli, profesyonel ve nitelikli hizmetler bulacaksınız...

1988 yılında Sadık Tartıcı tarafından kurulan Tareks, 25 yılı aşkın süredir yangın ve doğal afetler, makine kırılması, elektronik cihaz, montaj all risk, inşaat all risk, nakliyat, kar kaybı, gemi ve tekne hasarları, endüstriyel tesislerin ve binaların kıymet takdiri çalışmaları, risk analiz çalışmaları, gemi ve yat genel durum sörveyleri dâhil olmak üzere özellikli teknik projelerden, büyük ölçekli girişimlere kadar her konuda ekspertiz çalışmaları yapmaktadır.

Tareks kurulduğu günden beri, profesyonel, nitelikli ve istekli çalışanlardan oluşan bir ekip ile yoluna devam etmektedir. Şirketimiz, uluslararası standartlara göre yüksek seviyede destek, araştırma ve hizmet verme prensibine bağlı olarak en küçüğünden en karmaşığına kadar tüm ekspertiz çalışmalarının hızlı, etkili ve güvenilir bir şekilde yürütülmesini amaçlamaktadır.

Hizmetlerimizi sürekli olarak geliştirmek ve Türk sigorta sektörünün değişen ihtiyaç ve taleplerini en iyi şekilde karşılayabilmek için sürekli kendimizi yenilemekte, altyapımızı ve bilişim teknolojilerimizi güncelleyerek verimliliğimizi üst seviyede tutmaktayız.

2004 yılında Charles Taylor Adjusting(CTa) ile yaptığımız anlaşma sonucunda çalışmalarımızı uluslararası alana taşımış olduk. O tarihten bu yana Charles Taylor Adjusting (CTa) Non Marine, Marine, Energy ve Avation departmanları ile yurtiçi ve yurtdışı hasar ekspertiz çalışmalarını birlikte sürdürmekteyiz.

NEDEN TAREKS?

Büyükdere Cad. Harman Sk. No:6 Harmancı Giz Plaza Kat:5 Daire:9 34394 Levent - İstanbul (+90 212) 317 91 05 / 06 / 07 (+90 212) 325 70 55 tareks@tareks.com